MENU

Po wspaniałym ślubie przyszedł czas na plener Magdy i Radka. Cudowna para. Nic tylko na nich patrzeć i się zachwycać, bo już od samego patrzenia na ich miłość człowiekowi robi się cieplej, robi się miło, a przede wszystkim życie staje się piękniejsze. Plener zaczęliśmy od Browarów Książęcych szukając, co ciekawego skrywa Muzeum Piwowarstwa, następnie udaliśmy się do Nikiszowca, co było spełnieniem moich marzeń, ponieważ od początku wyobrażałam sobie Magdę i Radka właśnie tam.. na koniec trochę przyrody – zimowy las i smog..
Podobno plener ślubny zimą to niezbyt dobry pomysł, bo zimno, bo trzeba się cieplej ubrać, bo coś.. ale szczerze mówiąc nie zamieniłabym pogody tego dnia na żadną inną. Cudownie padające grube płaty śniegu stworzyły tak niesamowitą atmosferę, że do tych zdjęć (wiem na pewno!) będę często wracać, nie tylko myślami :)

Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec) Magda i Radek - plener ślubny (Nikiszowiec)

Comments
Add Your Comment

CLOSE